«ТЫрмарка»

Боротьба з шкідниками на городі, як позбутися крота

Боротьба з шкідниками на городі, як позбутися крота

З безкоштовною доставкою по Україні Ви можете на сайті оформивши замовлення в режимі он-лайн, (щурів, мишей, землерийок і ін.) І кротів «Кротов-нет» - це повністю безконтактна боротьба з шкідниками на городі. «Кротов-нет» саме тому підземні шкідники прагнуть забратися від працюючого приладу якомога швидше і якомога далі.
Модель відлякувача "Кротов-нет" генерує низькочастотні ультразвукові коливання з інтервалами 30 секунд. Так як створювані імпульси з мінливою частотою і інтервалом, замовити ультразвуковий відлякувач кротів та капустянок Для гризунів "сусідство" відлякує всіх земляних шкідників на площі до 650 квадратних метрів. З таким приладом рівносильно проживання людини безпосередньо на території аеродрому - довго подібного випробування ніхто не витримає. Виключений ефект звикання, ефективний ультразвуковий відлякувач гризунів виключають адаптацію.
вони багаторазово посилюються при проходженні крізь ґрунт і ефективно поширюються на площі до 650 квадратних метрів, «Кротов-нет» тобто Ви можете купити ультразвуковий відлякувач кротів та забезпечити з його допомогою захист навіть вельми великої земельної ділянки! Або по телефону
Объявление актуально: в Фастове
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление